Forum Zuzla
Forum Zuzla Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj [ Osób ]  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  PortalPortal

Poprzedni temat «» Następny temat
ZUCCARIN
Autor Wiadomość
Stynka  

Wysłany: 2005-06-15, 19:58 ZUCCARIN

Cześć Wszystkim !!!

Zakupiłam kilka dni temu nowy suplement diety - zuccarin.
ZA 60 TABLETEK ZAPŁACIŁAM W APTECE 44 ZŁOTE.

Skład: wyciąg z morwy białej 500 mg., celuloza mikrokrystaliczna- stabilizator , fosforan diwapniowy- stabilizator , stearynian magnezu, dwutlenek krzemu - substancje przeciwzbrylające.

W preparacie stwierdzono śladowe ilości białka , węglowodanów i tłuszczów. Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej oraz przez chorych na cukrzyce.
Preparat zmniejsza przyswajalność cukru i skrobi po posiłkach.
[obniża poziom cukry we krwi...podobno]

Sposób użycia: 2 x dziennie 1 tabletka przed jedzeniem lub w razie potrzeby po spożyciu dużej porcji cukru lub skrobi.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.!!!!

NIe zaleca się preparatu dzieciom oraz kobietom w ciąży lub karmiącym piersią.

Tyle z opakowania a moje prywatne spostrzeżenia są takie ...

ZAWSZE PO SPOŻYCIU OWOCÓW SZYBCIUTKO - OKOŁO 2 GODZINKI PO POSIŁKU CZUJĘ STRASZNY GŁÓD...ZROBIŁAM EKSPERYMENT....ŁYKŁAM PASTYLKĘ ZUCCARINU I ZJADŁAM 0,7 KG.TRUSKAWEK...BYŁA GODZINA 11,00 I CO SIĘ STAŁO...NIC!!DOTRZYMAŁAM SPOKOJNIE DO 15,00 DO OBIADU. POWTÓRZYŁAM TO Z 2 DUŻYMI JABŁKAMI I TEŻ WYTRZYMAŁAM DO OBIADU.A DZISIAJ TO NAWET NIE MIAŁAM OCHOTY NA i II ŚNIADANIE , ALE WYPIŁAM KEFIREK PONIEWAŻ PRZERWA MIĘDZY ŚNIADANIEM A OBIADEM WYNIOSŁABY 7 GODZIN....
Nie chce robić zbytniej reklamy Zuccarinowi, ale może komuś pomoże wygrać walke z nadmiarem owoców...heheh.Zobacze jak zadziała u mnie bo może narazie to tylko siła autosugestii ;- ).
Trzymajcie się cieplutko.Pozdrawiam

Brown Sugar  
esoteric

Na MM od: 2004r
Aktualnie stosuje DZ: TAK
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2005-06-16, 07:42 

Wiele rzeczy dziala poprzez wmowienie sobie, ze dziala;)

Gusiek  
Platynowy Forumoholik
Sybaryta u koryta

Aktualnie stosuje DZ: NIE
Pomogła: 878 razy

Wysłany: 2005-06-16, 08:35 

Nie wiem, na ile ten wyciąg zachowuje dobroczynne działanie, ale faktem jest, że w medycynie chińskiej morwy używa się w leczeniu cukrzycy :)

Telimena  

Wysłany: 2005-06-27, 12:09 

stynka- i co działa ten preparat?????

piernikstary  

Wysłany: 2010-05-11, 19:44 

Zuccarin redukuje wchłanianie cukru oraz stabilizuje poziom cukru we krwi. Dzięki temu ułatwia on kontrolę wagi (jemy normalnie, a wchłaniamy mniej), poprawia samopoczucie i powoduje wzrost wydolności organizmu. Umożliwia również uniknięcie lub złagodzenie przebiegu cukrzycy typu II. Dodatkowo zawarty w nim zestaw witamin i mikroelementów uzupełnia codzienną, zwykle zbyt ubogą dietę. Zuccarin zawiera standaryzowany wyciąg z morwy białej, który zmniejsza przyswajanie cukrów i skrobi po posiłkach. W preparacie Zuccarin stwierdzono śladowe ilości białka, węglowodanów i tłuszczów. Preparat może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej oraz przez chorych na cukrzycę.

Odpowiedz do tematu