Forum Zuzla Strona Główna Forum Zuzla

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Kochani Użytkownicy,

forum jest w nowym miejscu, adres poniżej.

Odświeżyliśmy się trochę, zmieniliśmy silnik forum, uprościliśmy nazwę forum i dopasowaliśmy ją do tematyki ;)
Odrzuciliśmy działy dietowe w których nic się nie działo.

Czy moje konto i posty zostały przeniesione?
Tak, ale trzeba zresetować hasło używając opcji Zalogun -> Nie pamiętam hasła, oraz ustawić nowy awatar.

Nowe forum znajduje się pod adresem: chlorkownia.pl

Miłego pisania!

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: sd_silver
8 Maj 2007, 08:21
Walczymy na MM z Anoreksją
Autor Wiadomość
iskra984 

Wysłany: 7 Maj 2007, 22:20   Walczymy na MM z Anoreksją

Witajcie Wszyscy!!!!
Chcę to przezwyciężyć i liczę że dołączą się osoby zarówno z podobnymi problemami jak również pomagający.
Tyle pytań i tak mało czasu czasem na odpowiedź....
Niektóre z nas pewnie nie mogą czekać, bo po prostu odchodzą po maleńku

BĄDŹMY RAZEM

Pytajmy siebie tutaj nawzajem o problemy z wychodzeniem z anoreksji, problemy anorektyczek na MM,

Moje pierwsze - dania antystresowe i jak przestać żuć tyle gumy??

Ponadto jeszcze jeden pomysł - powinnyśmy kazda napisać do jakiej wagi dąży i do jakiego samopoczucia - czyli czy chce być w pierwszej kolejności bardziej uśmiechnięta (to bardziej tak na zewnątrz) czy może spokojna (tak od środka)
wiem że obie rzeczy się pokrywają. niemniej jednak jest minimalna różnica
i czy macie kogoś kto wam pomaga- rodzinę, przyjaciół, psychologa?

MOJA DEKLARACJA:
najpierw w środku się uspokoić (to potem w uśmiechu wypłynie)
no 55 kg może choć boję się potwornie (poza tym jak zobaczycie po moim menu - nie ma zbytnio z czego... ale po anoreksji ten metabolizm taki zepsuty że można przytyć nawet od powietrza ;) ) to tylko taki mały żarcik
JEDZMY MĄDRZE I PO TO BY BYĆ SPOKOJNE I RADOSNE!!!

wiewiorka 

Wysłany: 7 Maj 2007, 22:27   

iskra984,
gratuluje motywacji i zapalu.ja obecnie nie moge sie pod tym podpisac.mam nadzieje ze to chwilowy kryzys
zycze sily i wytrwalosci!

Lea 
II faza forever:)

Wysłany: 7 Maj 2007, 22:56   

heh...
a musi być anoreksja? :zawstydzony:

ja się nie zdradzałam, ale też cierpię na zaburzenia odżywiania :zawstydzony: . Nie mam ochoty mówić o tym co było :( , ale codziennie zmagam się z barierami, które tworzy mój umysł :/
może tego nie widać po moim menu, ale pewne odstępstwa kosztują mnie dużo wysiłku... jeśli rozumiecie co mam na myśli :niepewny:

przyznaję, że moje aktualne sukcesy w sferze jedzenia już osiągnięte są dzięki MM. Bez tego jeszcze długo, długo siedziałabym w całym tym bagnie... nie mówie, że teraz jest super. Ale jest o niebo lepiej. Nie zdradzałam się więc, bo nie chciałam być oceniana przez pryzmat porblemów z jedzeniem...

ale widze, że warto wspierać się nawzajem. Może wobec tego będę mogła jakoś pomóc. W każdym razie zawsze chętnie :)

a jeśli chodzi o pomoc, to moja mama jest nieoceniona. Bez niej daawno już bym zginęła :lzy:
jest niesamowitym oparciem. Jest bardzo wyrozumiała...
Swoją drogą dzięki moim namowom sama przeszła na MM i pozbyła się sporej nadwagi. Wygląda świetnie i czuje się super :) :hurra:

Też miałam problem z gumami bc. Kilka razy rzucałam ten nałóg, a teraz chyba rzuciłam na dobre. Hope so :oczami:
nie mam patentu na to. Chyba tylko skończyć z tym całkowicie i nie jesć WCALE. Nie pozwalać sobie nawet na 1 paczke. Potem po paru miesiącach można sobie pozwolić oczywiście, ale z własnego doświadczenia wiem, że to tylko krok do tyłu w walce z tym nałogiem... :/ Nie jest prosto... Co mnie przekonało? Wstyd się chyba przyznać, bo to zadne problemy z przewodem pokarmowym na mnie nie wpłynęły, ani sam fakt, że to nie zdrowe... Tylko to, że to hamuje chudnięcie :zawstydzony: :wstyd:

W każdym razie życzę Wam wytrwałości i siły w walce z gorszymi chwilami. Sama jeszcze często takie przechodzę... :(

Strusiek 
...and my mind is on vacation

Wysłany: 7 Maj 2007, 23:31   

iskra984, proponowałabym jeden temat, zamiast dwóch - i w Grupach wsparcia i w II fazie.
Nie dokładaj proszę pracy moderatorom - wydaje mi się, że oba tematy są zbieżne :)

iskra984 

Wysłany: 8 Maj 2007, 08:19   

proponuję więc by został właśnie ten, jak sądzisz Struśku? ten wyraża sedno problemu; w grupach wsparcia było bardziej o mnie, może więc to co istotne z tamtego wątku z czasem pojawi się tutaj, a moją prezentacje z tamtego wątku z pierwszej wypowiedzi po prostu umieszczę w profilu

LEa, już dawno zauważyłam w Twoim profilu stosunek wzrostu do wagi, tylko dotąd nie zapytałam ...
widzisz, u mnie z gumą jest odwrotnie - mi się wydaje że ona powoduje chudnięcie- bo przyspiesza prace jelit ...

sd_silver 

Wysłany: 8 Maj 2007, 08:21   

iskra984, jak dla mnie ten watek jest nie na temat w II fazie

zostaje ten w grupach wpsarcia, a ten zamykam

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi